Начало | Форум » Новини/Нови технологии
1| 2

ТЕМА: Мобилното подразделение на Samsung с по-ниска печалба за тримесечието

Re: Re: Re: Re: Мобилното подразделение на Samsung с по-ниска печалба за тримесечието [RE:В@НК0]

Снимка на tzincbg

Аз пък от Samsung TV съм доволен - здрава матрица, не прави проблеми с подсветка, цветове като други марки. Само му осигурете място отзад, да се охлажда. Също съм изключил всички опции за динамичен контраст и адаптивна подсветка, които щяха да тормозят led диодите и да им съкратят живота. Бързо се свиква.
За смарт ползвам Андроид бокс.
Пък и без Андроид бокс и без да е смарт може да чете филми, метнати на флашка, може да се върже с компа по hdmi, a в интерактивните телевизии на операторите вече най-често има YouTube.
Редактирано от tzincbg на 07.11.2018 11:55.

Re: Re: Re: Re: Re: Мобилното подразделение на Samsung с по-ниска печалба за тримесечието [RE:tzincbg]

Снимка на LegolasElf01

Аз имам 2 телевизора на Самсунг.
4К смарт с Тизен не съм доволен.
Другия е смарт 3Д от висок клас, работи без грешка.
И не е с операционна система. Много добра картина.
ТВ бокс не ползвам. Предпочитам смартфон за ТВ бокс. Купих от OLX един S8 с пукнат дисплей за 200 лева и го ползвам само за компютър.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Мобилното подразделение на Samsung с по-ниска печалба за тримесечието [RE:LegolasElf01]

Снимка на tzincbg

А това е много хитро, да смартфон за рутер или за smart TV. Само трябва да поддържа hdmi или може с chromecast на телевизора или през DLNA.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Мобилното подразделение на Samsung с по-ниска печалба за тримесечието [RE:LegolasElf01]

Снимка на board

Чак тъжно ми става за Самсунг, само с 1,9 милиарда долара чиста печалба от мобилното подразделение. Това пари ли са, някакви си 1900 милоина печалба, дори за семки не стигат. Може би наистина трябва да закрият мобилното подразделение.

Re: Мобилното подразделение на Samsung с по-ниска печалба за тримесечието [RE:Spikul]

Снимка на Seastorm

Самсунг стабилно им вървят надолу продажбите. Както на високия клас, така и на средния и нисък клас телефони. Последните 1-2 години са така и няма изгледи да обърнат нещата. Китайците от Huawei и Xiaomi яко им разказват играта по всички фронтове.

Последната класация за продажби, 3-то тримесечие на 2018 г.- Може да видите този линк само ако сте регистриран.

Самсунг намаляват продажбите с цели 11 милиона бройки - от 83.3 милиона отиват на 72.3 милиона. Същевременно китайците яко растат. На кой му харесва и на кой не няма значение, това е тенденцията!
Редактирано от Seastorm на 08.11.2018 18:33.
1| 2

Форум