ТЕМА: Sony Ericsson К800i

Re: Sony Ericsson К800i [RE:lud_g]

Снимка на lili_z

hubav telefon naista za vremeto si az imah dva i sum mn dovolna no sega prodavam edinq imam vsi4ko za nego ako nqkoi se interesuva za pi6e na baronesata_z

Re: Sony Ericsson К800i [RE:ivolalov]

Снимка на lili_z

prodavam sony ericsson k800i v perfekno sustoqnie i vsi4kite my kabeli , kutii i t.n.

Re: Sony Ericsson К800i [RE:terranova]

Снимка на jinio

Здравейте, не знам кой от колко време има телефона но самият аз го имам от 22.05.2006г видял е повече шутове и удари от топката на националния ни отбор. Работи перфектно и досега е показал само един дефект тоест два
1. Не ме оставя да го сменя
2. Сметката към Мтел

Re: Sony Ericsson К800i [RE:jinio]

Снимка на mobilewave

Машината беше класика и си остава такъв-железен отвсякъде,да не звучи като реклама пишете на лична или ми чукнете на 0878787447-имам НОВИ,или ми напишете номера в гугал и ще намерите другите ми обяви за нови подобни класики.

Re: Sony Ericsson К800i [RE:mobilewave]

Снимка на breakneck

Останали ли са фенове още на този телефон тук?
Понеже все се опитвам да се отърва от този телефон и все се връщам на него, сега отново си взех К800, но заключен към английския оператор О2. Лошото е че не иска код за отключване, а просто изписва да поставя правилната сим карта. Пробвах да го отключа с XS++ и SEtool. Всичко мина добре, но надписа си остава.

Някой знае ли дали това може да се премахне някак си или да си го препродавам докато още мога?

Форум