Начало | Форум » Samsung
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11| 12| 13

ТЕМА: Samsung Galaxy J5

Samsung Galaxy J5

Снимка на zagoraboy

Как ви се струва това смартче,май не е зле,дали е с вградена батерия.Мислех да си вземам А5 ,но нещо чета че не си струва парите,дали да заложа на този?

Re: Samsung Galaxy J5 [RE:zagoraboy]

Снимка на Nokia Fan

И аз го забелязах този модел. Даже в момента е на промоция в един от техномагазините. Със сменяема батерия е и има слод за допълнителна карта памет. Днес го разцъках и ми се стори бърз. Камерата също прави прилични снимки.
Гледайки обаче ревюта в тубата, всички бройки, които разопаковаха все са от Самсунг Индия. Малко странно ми се вижда точно това
Ако някой има впечатления относно J5 или J7 нека сподели.

Re: Re: Samsung Galaxy J5 [RE:Nokia Fan]

Снимка на sgs_maniak

Вероятно ги произвеждат в Индия .
Останалите модели включително и високия клас доколкото съм разглеждал и на приятели за България че май и за Румъния са сглобени във Виетнам .

Re: Samsung Galaxy J5 [RE:zagoraboy]

Снимка на zagoraboy

Някой има ли такова телефонче вече? Мисля да го вземам,но в един форум няколко потребителя пишат за проблем със зареждането на батерията след последния ъпдейт.Някави отзиви?

Re: Re: Samsung Galaxy J5 [RE:zagoraboy]

Снимка на bay_vlado

Вече 20 дена от както мина ъпдейта при мен. От начало след ъпдейта батерията издържаше 1.5 дена с всичко включено и здраво ползване . Без игри . Сега вече издържа 2.5 дни. Няма никакъв проблем със зареждането !

Re: Re: Re: Samsung Galaxy J5 [RE:bay_vlado]

Снимка на zagoraboy

Мерси,мисля да го взема с 2 сим карти,за всеки случАЙ!

Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy J5 [RE:zagoraboy]

Снимка на zagoraboy

Харесах един двусимов в Техномаркет,дали слот 2 поддържа LTE и дали ще тръгне с карта на МАКС?

Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy J5 [RE:zagoraboy]

Снимка на Dubspace

Не, само първия слот става за LTE. Втория е само 2G

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy J5 [RE:Dubspace]

Снимка на zagoraboy

А в Техномаркет даже звъниха да питат колеги,казаха,че поддържа със сигурност поне 3 Джи на слот 2,тези дни ще тествам и го вземам.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy J5 [RE:zagoraboy]

Снимка на PoceH_BS

Братушките са направили много подробно ревю, ако искаш можеш да го погледнеш: Може да видите този линк само ако сте регистриран.
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11| 12| 13

Форум