Spotify, Deezer Premium - Безплатно! - iOS / Android!

sladyrko
Мнения: 2036
Регистриран: 01 апр 2009, 18:02

Spotify, Deezer Premium - Безплатно! - iOS / Android!

Мнение от sladyrko » 30 дек 2016, 14:10

За тези които не могат да си позволят Премиум акаунти или по някаква причина не им се плаща.
Ето и решението!

[B]iOS[/B]

Първо: Отваряйте линка само със Сафари:
Спотифай: http://www.tutuapp.vip/index.php?r=shareAppVip/index&lang=en&type=zb&appId=2722673
Давате Download после Install и сте готови.

После отивате във Настройки - Профили и давате Trust.
(Tова важи за всичко което инсталирате извън AppStore)

При Спотифай Offline не работи за всички по някаква причина. Но може да слушате всяка песен която искате, няма реклами и няма скип лимит.

Deezer: http://www.tutuapp.vip/index.php?r=shareAppVip/index&lang=en&type=zb&appId=2745388

Инсталира се по същия начин.

За тези които не знаят, същото е като Спотифай.
Тук всичко работи, дори офлайн слушане!

Приятно слушане!

(Напълно безопасно!) :)

[B]Android[/B]

Spotify: http://apkreal.com/spotify-premium/

Сваляте приложението, предполагам всеки знае, как да активира инсталиране на приложения извън Google Play.
Ако не, в Security - Unknown Sources дайте му OK. И това е. Приложението е без вируси, тествано е във ВирусТотал.

[B]P.S: Преди да инсталирате хакнатите приложения, изтрийте оригинала. [/B]

Не е лошо и да ги ползвате със НОВ измислен акаунт. Не е задължително.


[B]Да ъпдейтнем малко темата: Spotify[/B]

За Андроид https://github.com/sergiocastell/spotify-dogfood/releases

Open Source! (Отворен Код достъпен за всички!) https://forum.xda-developers.com/android/apps-games/mod-spotify-dogfood-ad-free-spotify-t3632423 - Тема В XDA!

Няма нито един червен флаг при проверка във Вирус Тотал! Напълно безопасно, може би единственото такова!

Няма реклами, можете да слушате която си песен искате, може да превъртате. Само Офлайн не работи.

Приятно Слушане!
:)

П.С: Трябва да се логнете с имейл, с Фейсбук не става. Ако акаунта ви е направен през Фейсбук, може да се обърнете към Съпорна на Спотифай и те ще ви го преместят в такъв с имейл (вашия). Аз така направих! Преместеха ми листите, приятелите и всичко което беше във Фейсбук акаунта ми. Отне около 5 минути. Аз го направих през Twitter, но може по пощата да им пишете или във Фейсбук да си пробвате късмета. :)
Бъдете добри едни към други! Да обиждаш някого заради предпочитанията му е много ниско! Намасте!

sladyrko
Мнения: 2036
Регистриран: 01 апр 2009, 18:02

Re: Spotify, Deezer Premium - Безплатно! - iOS / Android!

Мнение от sladyrko » 21 сеп 2017, 11:35

Ъпдейтната е темата - вижте последното в главния пост! :)
Бъдете добри едни към други! Да обиждаш някого заради предпочитанията му е много ниско! Намасте!

Rozoveca
Мнения: 82
Регистриран: 21 апр 2017, 19:52

Re: Re: Spotify, Deezer Premium - Безплатно! - iOS / Android!

Мнение от Rozoveca » 21 сеп 2017, 18:02

Ще стане ли на iPad пета генерация тая работа?

sladyrko
Мнения: 2036
Регистриран: 01 апр 2009, 18:02

Re: Re: Re: Spotify, Deezer Premium - Безплатно! - iOS / Android!

Мнение от sladyrko » 21 сеп 2017, 19:17

Става. :)
Бъдете добри едни към други! Да обиждаш някого заради предпочитанията му е много ниско! Намасте!

Потребителски аватар
board
Мнения: 6803
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Re: Re: Re: Re: Spotify, Deezer Premium - Безплатно! - iOS / Android!

Мнение от board » 21 сеп 2017, 20:25

Честно да ти кажа покрай темата ти за първи път пробвам Spotify :) Еми бачка си супер, май може да почна по-често да го ползвам.
Споменах на един колега, че си го инсталирам, той ми каза, че има семеен акаунт и ако искам да ме добави.
Та въпроса ми е, каква всъщност е разликата между платения акаунт и тази версия? Има ли смисъл да се закачам при колегата, като тук си бачка? Или не е ясно до кога така ще си бачка и дали няма да ми баннат акаунта в някакъв момент?

sladyrko
Мнения: 2036
Регистриран: 01 апр 2009, 18:02

Re: Re: Re: Re: Re: Spotify, Deezer Premium - Безплатно! - iOS / Android!

Мнение от sladyrko » 21 сеп 2017, 20:38

Акаунта няма да го баннат. Сигнато е с официален кей. Само леко е барнато да може да се слуша която си песен искаш, да няма реклами и да можеш да превърташ песен.
Разликата с платеното (от колегата ти) е, че ще можеш да си сваляш песни за офлайн слушане. Ако имаш достатъчно нет, не ти трябва. :)
Бъдете добри едни към други! Да обиждаш някого заради предпочитанията му е много ниско! Намасте!

celitel
Мнения: 231
Регистриран: 19 апр 2017, 14:34

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Spotify, Deezer Premium - Безплатно! - iOS / Android!

Мнение от celitel » 21 сеп 2017, 20:43

При мен с моднатата версия си работи и свалянето за офлайн-слушане.:)

Потребителски аватар
board
Мнения: 6803
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Spotify, Deezer Premium - Безплатно! - iOS / Android!

Мнение от board » 21 сеп 2017, 21:17

Изобщо не ми трябват за офлайн, имам 20GB нет и 10GB в роуминг. Уикенда се разхождах на Витоша и там имаше 4G... така че, някакъв много рядък случай трябва да е, за да ми потрябва.

А с ъпдейтите на приложението как седят нещата?

sladyrko
Мнения: 2036
Регистриран: 01 апр 2009, 18:02

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Spotify, Deezer Premium - Безплатно! - iOS / Android!

Мнение от sladyrko » 21 сеп 2017, 21:25

Постоянно ги ъпдейтва човека, излезе ли нова версия, провери Гитхъб линка и е там. А и да ти кажа, няма и нужда да ъпдейтваш всеки път. Приложението си работи супер, освен, ако ти прави проблем, тогава може... Вече е на личен избор. Триеш това, слагаш новата версия и това е. :)
Бъдете добри едни към други! Да обиждаш някого заради предпочитанията му е много ниско! Намасте!

Потребителски аватар
board
Мнения: 6803
Регистриран: 25 окт 2006, 14:01

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Spotify, Deezer Premium - Безплатно! - iOS / Android!

Мнение от board » 21 сеп 2017, 21:27

Ок супер, мерси!

Отговори