Начало | Форум » Други
1| 2

ТЕМА: Колко нет черпи навигацията на Гугъл за час?

Колко нет черпи навигацията на Гугъл за час?

Снимка на bachev31
bachev31
Дата: 10.01.2017 19:16

Някой има ли идея колко нет харчи на час навигацията на Гугъл

Re: Колко нет черпи навигацията на Гугъл за час? [RE:bachev31]

Снимка на tzincbg
tzincbg
Дата: 10.01.2017 19:33

Защо не си сложиш Sygic free? Теглиш веднъж картата и после нищо не хаби като данни, а по-бързо lock-ва позицията от много други?
Редактирано от tzincbg на 10.01.2017 19:34.

Re: Колко нет черпи навигацията на Гугъл за час? [RE:bachev31]

Снимка на ne4o
ne4o
Дата: 10.01.2017 20:03

При шофиране в голям град(Мюнхен например),в онлайн режим,за около час ми е правило около 15-20 МБ трафик.При извънградско не съм засичал,но предполагам,че ще е по-малко заради по-малкото детайли на картата извън населените места.Нали знаеш,че можеш да си свалиш предварително картата и да не ползваш мобилен нет при навигирането.

Re: Re: Колко нет черпи навигацията на Гугъл за час? [RE:tzincbg]

Снимка на bachev31
bachev31
Дата: 11.01.2017 10:15

Имам Sygic сваляна от някакъв сайт, но срещам големи трудности с инсталирането на нови карти

Re: Re: Re: Колко нет черпи навигацията на Гугъл за час? [RE:bachev31]

Снимка на JohnSnow
JohnSnow
Дата: 11.01.2017 13:42

Както каза колегара ползвай- HERE има подробни карти за всичко и си работи отлично офлайн. От месец ползвам WAZE, изтеглих го на майтап, защото има опция да е с гласовете на Кларксън, Хамънд и Мей от Топ Геар, но пък се оказа доста сполучлива навигация и има инфо за камери и др.

Снимка на Tadj
Tadj
Дата: 11.01.2017 14:35

@ Bachev31

За да ти рабити Sygic-a, както трябва, трябва да потърсиш из бг форумите, където има цели теми с упътвания и да следваш инструкциите и тогава всичко е на шест.

Между другото колеги, търся навигация, в която има възможност да търся адрес по номер на сграда и/или на номер на улица и да е точна.

Снимка на tzincbg
tzincbg
Дата: 11.01.2017 15:23

Няма смисъл от кракнат sygic. Ползвайте официалното приложение от play store. В безплатната версия липсва гласова навигация.
Хубав безплатен вариант с offline карти освен here e OSMand. Ползва open street maps. Като цяло много добри карти - понякога съм срещал грешно разчертани пешеходни зони.

Re: Re: Re: Re: Колко нет черпи навигацията на Гугъл за час? [RE:tzincbg]

Снимка на Tadj
Tadj
Дата: 11.01.2017 15:25

Защо да няма смисъл от кракнат Sygic?

Re: Re: Re: Re: Колко нет черпи навигацията на Гугъл за час? [RE:Tadj]

Снимка на JohnSnow
JohnSnow
Дата: 11.01.2017 15:53

Като прочетох поста ти пробвах WAZE- може да търсиш по ж.к. и блок. Пробвах примерно на напиша "попа" и ми предлага Патриарх Евтимий
1| 2

Форум