Начало | Форум » Samsung
1| 2| 3| 4| 5

ТЕМА: Samsung Galaxy A5 (2017)

Re: Re: Samsung Galaxy A5 (2017) [RE:Krasimir0123]

Снимка на Dubspace

Аз вече съм с него. Ето малко бенчмаркове. Като цяло съм много доволен от устройството. Доста премиум се усеща и софтуера лети.

Re: Re: Re: Samsung Galaxy A5 (2017) [RE:Dubspace]

Снимка на Dubspace

Нещото, което ме дразни, е че лимитира скоростта при WiFi на 2,4 GHz на 72 Mbps. Като отида в хола, който е на две стени от рутера, скоростта на download не мърда 6-7 Mbps, а upload-а отива на 30 Mbps (което е нормално). Имам чувството, че аз съм с J5-цата на майка ми. Ако това го има на всички устройства на Samsung, си е чиста гавра за това да лимитираш скоростта на модема за 2,4 GHz до 72 Mbps.
Редактирано от Dubspace на 21.03.2017 21:24.

Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy A5 (2017) [RE:Dubspace]

Снимка на Dubspace

Ето една снимка от варненското море заснет с този телефон. Доста съм доволен от камерата.

Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy A5 (2017) [RE:Dubspace]

Снимка на centur

На "n" стандарт толкова му е "позволено". Вече на "ac" стандарт се постига повече, но хубавите рутери с "ac" са скъпи.

Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy A5 (2017) [RE:centur]

Снимка на Dubspace

Аз на стария ми телефон с N стандарта си правих до 150 Mbps.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy A5 (2017) [RE:Dubspace]

Снимка на Вито

Не знам защо, но и аз с моя Г4 правя макс до 40 Мбита. И той явно е орязан с wi fi. От мобилния нет правя над 100 Мбита, у дома едва 40. С другия ми телефон Асус пегасус 3 правя 80 Мбита колкото си ми е плана.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy A5 (2017) [RE:Вито]

Снимка на Dubspace

Мирише ми на ограничение от софтуера. Като отида на две стени, 5-6 down и 36 up. На 5 GHz нямам проблем.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Samsung Galaxy A5 (2017) [RE:Dubspace]

Снимка на Dubspace

Днес се появи първия софтуерен update за Galaxy A5 2017. Размера е 147,41 MB.

Samsung Galaxy A5 (2017) [RE:Dubspace]

Снимка на mikon

Здравейте,някой да знае телефона има ли светлинен датчик отпред-горе както е при по високите класове.Датчик който свети или мига при зареждане,пропуснато обаждане,смс или известие от инсталирана програма?

Re: Samsung Galaxy A5 (2017) [RE:mikon]

Снимка на Dubspace

Не, няма. Има настройка, в която може да включи светкавицата да изпълнява тази роля.
1| 2| 3| 4| 5

Форум