Mtel iptv/net НИКОГА ВЕЧЕ

kanar
Мнения: 402
Регистриран: 17 сеп 2014, 15:38

Mtel iptv/net НИКОГА ВЕЧЕ

Мнение от kanar » 21 окт 2017, 07:34

НИКОГА НИКОГА НИКОГА вече тези нещастници от ментел. Трябва да бъдат забранени със закон
Вчера 20.10.2017 в 15ч подавам заявка за преместване на услугата от един адрес на друг ( преминаване от iptv на кабел/близу ), в 17:30 прибирайки се установявам ,че на текущия адрес няма нито тв нито интернет, звъня на кол центъра и от там ми казват, ами вие какво искате подали сте заявка, казвам да но съм подал заявка ,но услугата не е преместена ,никой не ми се е обадил дори за заявката за новия адрес, ами такива са правилата щом се подаде заявка спира на стария адрес ,псувах го 5 мин и се изстрелях към най-близкия магазин, там отново в неведение никой не знае защо е така , провеждане на n на брой телефонни разговори и отново ми се заявява ,че такава била с-мата, питам ги, мен кой ще ме компенсира и аз какво да правя уикенда и съответно не е ясно кога ще бъде преместена услугата, казаха подайте жалба.... на кого на арменския поп ли или до тези които са писали новите правила във малоумната ви фирма. При условие ,че съм си предплатил услугата естествено , аз не мога да я ползвам , защото някой малоумник ( 3-ма на брой дошли от виваком ) са решили да бъде така. До кога тази фирма ще си прави каквото си поиска и няма да има последици ????

chasovnik
Мнения: 132
Регистриран: 07 юни 2017, 20:20

Re: Mtel iptv/net НИКОГА ВЕЧЕ

Мнение от chasovnik » 21 окт 2017, 08:39

Навремето 2007 г, едни дръпнати жълтурчета (китайчета май?) ги слушам в офиса на Мобил-Тел (тогава)в кв. Белите брези: Защо не ни пуснахте телевизия? Амииии във вашия район все още не доставяме (Манастирски ливади)!!! Но договора го подписахме преди 1 седмица? Амиии господини може да се откажете, но трябва да платите като наказателна такса месечните вноски до изтичането на договора, т.е. 24 вноски.!!!
Твоята работа е нещо подобно - извод и след още 10 години тия ще го карат по старо му.
В рекламите по ТВ на какво наблягат? - Както от едно време, та и тези А10 да станат ще са си същите.
Срам ме е, че съм им абонат на мобилни услуги от 1998г. (blush)(blush)(blush)

ne4o
Мнения: 673
Регистриран: 08 фев 2009, 09:27

Re: Mtel iptv/net НИКОГА ВЕЧЕ

Мнение от ne4o » 21 окт 2017, 09:04

Мдааа,и аз изпитах вчера същите чувства към тях.Обаждам се,да ми деактивират допълнителен пакет за интернет от следващия месец,понеже не може да се деактивира чрез СМС или през сайта(стар е и не се предлага вече).Получавам СМС,че е деактивиран и след ден си проверявам потреблението.С изненада остановявам,че са ми деактивирали пакета още същия ден макар,че сме в средата на отчетния период.Звъня пак и ми казват,че деактивацията става в момента на заявката.Казах,ок възстановете ми го,понеже съм го предплатил и ще се обадя на първи за деактивация.Заяви ми,че този допълнителен пакет не се предлага вече.Питам,дали ще ми върнат парите тогава,защото съм предплатил пакета,а все още не съм започнал да черпя от него.Госпожата не ми отговаря на въпроса макар,че го повторих четири пъти,а повтаряше в транс,че пакета се деактивира незабавно,след заявката.Казах и,че съм на безсрочен договор и от отговора и зависи,дали ще си пренеса номерата към друг оператор,но тя продължаваше да повтаря,че е трябвало да се обадя един ден,преди отчетния период.И така,с натрупване във времето на подобни казуси, ще приключат,нашите 19 годишни взаимоотношения.

milenski73
Мнения: 213
Регистриран: 15 окт 2006, 12:11

Re: Mtel iptv/net НИКОГА ВЕЧЕ

Мнение от milenski73 » 21 окт 2017, 09:29

Големи ревльовци сте, без майтап! Да не употребявам по-силни думи...
Note 20 Ultra 5G

ne4o
Мнения: 673
Регистриран: 08 фев 2009, 09:27

Re: Re: Mtel iptv/net НИКОГА ВЕЧЕ

Мнение от ne4o » 21 окт 2017, 09:46

Що?Да не губиш бонуси от подобни теми?

kanar
Мнения: 402
Регистриран: 17 сеп 2014, 15:38

Re: Re: Mtel iptv/net НИКОГА ВЕЧЕ

Мнение от kanar » 21 окт 2017, 10:20

Какво значи ревльовци, плащам им по 64лв на месец на тия нещастници и си търся услугата?

milenski73
Мнения: 213
Регистриран: 15 окт 2006, 12:11

Re: Re: Re: Mtel iptv/net НИКОГА ВЕЧЕ

Мнение от milenski73 » 21 окт 2017, 12:03

Не, нямам нищо общо, но някой да роптае, че нямал нет/тв през уикенда, ми се струва малко прекалено...
Note 20 Ultra 5G

terry1
Мнения: 478
Регистриран: 24 сеп 2007, 17:01

Re: Mtel iptv/net НИКОГА ВЕЧЕ

Мнение от terry1 » 21 окт 2017, 12:14

Това е една от най-некоректните и мошеническо-мафиотски организации в БГ. Разбира се добре защитени от закона и комисиите прилагащи го, последните съм сигурен, че са и добре подсигурени чрез дарения и други облаги. Изпадал съм в почти същата ситуация като тази с азиатците описана по долу. Докато не започнат да ги наказват реално и като по белиите страни ще е така и докато не разберат, че лиценза може и да се загуби. Успех с решаването на проблема.

kanar
Мнения: 402
Регистриран: 17 сеп 2014, 15:38

Re: Re: Re: Re: Mtel iptv/net НИКОГА ВЕЧЕ

Мнение от kanar » 21 окт 2017, 12:18

Кое е прекалено, че съм платил услуга и не мога да я ползвам ли? Ситуацията е от вчера и вината не е техническа този път а чисто формална за която някой малоумник отново няма да понесе отговорност. Да не пост вам и днешната кореспонденция с тях онлайн в която ме пращат да си пусна уж не спрялата услуга в магазин който днес не работи. И какво значи значение има дали е през уикенда или през седмицата аз да не плащам от понеделник до петък само

sladyrko
Мнения: 2036
Регистриран: 01 апр 2009, 18:02

Re: Re: Re: Re: Re: Mtel iptv/net НИКОГА ВЕЧЕ

Мнение от sladyrko » 21 окт 2017, 13:42

Много са долни! От както Мтел взеха и Близу, тотално ги развали. Цялата политика замина на кино. Преди имаше яки оферти - 12лв за 160 канала бях грабнал на времето и я ползвах много доволно, но взеха да махат канали, пуснаха Food Network само за "Мтел" абонати и прекратих договора с тях. Тея до каквото се докоснат го развалят. Не разбирам как може да има хора ползващи услугите им. Цените им са най-високи от Големите ТВ оператори и дори не предлагат нищо интересно.
Булсат - добри цени.
Вивата - сега има промо с много добри цени - Взимаш и Виваком Арена канала само филми, други благинки.
А най-добре, ако има локален оператор. Моя оператор дава 160тв канала за 6 лв на месец, нета ми е 100mbps за 10 лв - ползвам го от както излезе интернета, супер качество. Локалките влагат много повече труд и предлагат по-добри услуги ;)
Бъдете добри едни към други! Да обиждаш някого заради предпочитанията му е много ниско! Намасте!

Отговори