[заключена] Предложения към операторите за нови абонаментни планове

Ванката
Мнения: 9571
Регистриран: 15 сеп 2011, 10:28

[заключена] Предложения към операторите за нови абонаментни планове

Мнение от Ванката » 12 фев 2018, 11:46

Ето една смислена тема, в която всеки да даде предложение към операторите за нови аб.планове. Без стратегии за борба! Не сме тръгнали на фронта, а доколкото виждам и никой не е заставен да ползва техни услуги. Нека в тази тема всеки напише колко е склонен да плати, и какви са очакванията за качеството спрямо това, за което плаща.

Лично аз предлагам скритите планове да бъдат преустановени. Да актуализират сегашните, като удвоят интернет трафика за всички и за постоянно, а не промоционално! Цените според мен са абсолютно актуални спрямо нашият пазар. Единствено да оставят отстъпките при ползване на комбинирани услуги, да вкарат и смс пакети, като за най-скъпите планове те да бъдат неограничени. На мен не са ми необходими и мисля, че вече са отживелица, но все още явно има хора които ги ползват. Това е от мен. Ако ви е интересна темата и ако желаете, ще заключа другата за да не се пълни със спам. Само ако вие желаете, разбира се, да няма сърдити. (yes)

mod edit: За съжаление и тази тема отива на боклука. Нищо не може да оцелее в този форум. Явно държавата ни е това, което сме ние самите!
Samsung GALAXY S22 Ultra

josipz
Мнения: 427
Регистриран: 23 ное 2007, 16:26

Re: Предложения към операторите за нови абонаментни планове

Мнение от josipz » 12 фев 2018, 12:03

Лелеее сега ще видиш какви предложения ще дадат "сериозните хора" в тоя форум. Като се почне едно смятане на себестойности и доходи ..... Всичко неограничено - 3,99.

polarr31
Мнения: 522
Регистриран: 07 дек 2011, 14:56

Re: Предложения към операторите за нови абонаментни планове

Мнение от polarr31 » 12 фев 2018, 12:09

polarr31 написа:
12 фев 2018, 11:46
Ето една смислена тема, в която всеки да даде предложение към операторите за нови аб.планове. Без стратегии за борба! Не сме тръгнали на фронта, а доколкото виждам и никой не е заставен да ползва техни услуги. Нека в тази тема всеки напише колко е склонен да плати, и какви са очакванията за качеството спрямо това, за което плаща. Лично аз предлагам скритите планове да бъдат преустановени. Да актуализират сегашните, като удвоят интернет трафика за всички и за постоянно, а не промоционално! Цените според мен са абсолютно актуални спрямо нашият пазар. Единствено да оставят отстъпките при ползване на комбинирани услуги, да вкарат и смс пакети, като за най-скъпите планове те да бъдат неограничени. На мен не са ми необходими и мисля, че вече са отживелица, но все още явно има хора които ги ползват. Това е от мен. Ако ви е интересна темата и ако желаете, ще заключа другата за да не се пълни със спам. Само ако вие желаете, разбира се, да няма сърдити. (yes) mod edit: За съжаление и тази тема отива на боклука. Нищо не може да оцелее в този форум. Явно държавата ни е това, което сме ние самите!
Аз съм склонен да плащам до 50 лв. месечно. Мисля, че е добре операторите да "вкарат и смс пакети". Отживелица са, но родителите ми например са възрастни и ползват телефони с копчета, които не желаят да сменят. Относно мобилния интернет на мен са ми абсолютно достатъчни 3-4000 mb -цял ден съм зад 2 монитора.Държа изключително на качествената телефония, за връзка с близките ми - родители и семейство.Именно за по-добро качество съм склонен да плащам повече. Теленор ме загубиха, като ме натискаха за по - висока такса, при лошо качество на разговорите.

Apple_fan
Мнения: 1845
Регистриран: 24 ное 2013, 14:39

Re: Re: Предложения към операторите за нови абонаментни планове

Мнение от Apple_fan » 12 фев 2018, 12:23

[quote]Аз съм склонен да плащам до 50 лв. месечно[/quote]
Ти си склонен, но масово хората отделят между 10 и 20 лв за сметка за телефон. Малцина са тези, които плащат 50 и нагоре. Тук не включвам, ако има лизинг примерно.

tzincbg
Мнения: 6196
Регистриран: 22 май 2014, 08:20

Re: Предложения към операторите за нови абонаментни планове

Мнение от tzincbg » 12 фев 2018, 12:31

5лв 5 гб
10лв - 5гб + 350 мин.
Може и без роуминг.

Потребителски аватар
centur
Мнения: 5794
Регистриран: 10 авг 2005, 22:39

Re: Предложения към операторите за нови абонаментни планове

Мнение от centur » 12 фев 2018, 12:32

Около 25 такса с 150 - 200GB интернет; неограничени минути към всички в България; SMS/MMS са без значение; да предлагат VoLTE и LTE-A;

Само, че заради роуминга това е сферата на мечтите :D
Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм

demy26
Мнения: 33
Регистриран: 12 яну 2009, 19:51

Re: Предложения към операторите за нови абонаментни планове

Мнение от demy26 » 12 фев 2018, 12:39

Махат скритите оферти. Запазват настоящите стандартни условия. За лоялни клиенти по -2% от сметката за всяка година. Така, ако си абонат на даден оператор 10 години имаш 20% отстъпка.
Хубаво ще е и да има някаква възможност всеки да си направи собствен план според нуждите си, защото в момента се оказва че доста хора плащат за интернет или минути без да ги ползват. Например се обявяват цени: 1 000 МБ - 5 лв.; 500 минути - 5 лв. 500 смс - 5 лв. и така си правиш примерен план 3 000 МБ и 500 мин за 20 лв. или 1 000 мин и 500 смс за 15 лв.

EMILEN
Мнения: 236
Регистриран: 08 окт 2006, 11:27

Re: Re: Предложения към операторите за нови абонаментни планове

Мнение от EMILEN » 12 фев 2018, 12:56

Какво общо има роуминга? Не е задължително всеки план да има роуминг. Моят план например е без роуминг.

Потребителски аватар
centur
Мнения: 5794
Регистриран: 10 авг 2005, 22:39

Re: Re: Re: Предложения към операторите за нови абонаментни планове

Мнение от centur » 12 фев 2018, 13:10

[Quote]EMILEN:
Какво общо има роуминга?[/Quote]

Как какво? Не се ли сещаш какви бяха плановете преди 15-ти юни и след това какви станаха?
Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм

Wallker
Мнения: 1010
Регистриран: 25 сеп 2012, 13:01

Re: Re: Re: Re: Предложения към операторите за нови абонаментни планове

Мнение от Wallker » 12 фев 2018, 13:31

Преди 3 години подписах договор с Виваком за 14.99 - неограничени разговори с 4гб. интернет. От както влезна в сила тази глупост с роуминга, цените се повишиха и включените услуги намаляха значително. Преди около година за същия този план ми искаха 17.99, като разликата, е че вместо 4гб. сега имам 6гб. интернет. Е съгласих се, какво да правя (плащам 3 лева повече за само 2гб. повече интернет)... Сега за тези пари получаваш някакви умрели 500 минути и някакви смешни мегабайти... Да си ги наврат отзад. Изтече ли ми сегашния договор, и не ми ли предложат нещо с неограничени минути и поне 6гб., то аз ще спра да им бъда абонат. Ще спра всичките си мобилни услуги като знак на протест срещу високите цени, които не включват почти нищо в момента... Никога няма да плащам над 18-20 лева такса за някаква скапана мобилна услуга!

Отговори