Начало | Форум » Новини/Нови технологии
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11| 12| 13| 14| 15| 16| 17

ТЕМА: Поръчките за iPhone XR започват на 19 октомври

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Поръчките за iPhone XR започват на 19 октомври [RE:Ragacone]

Снимка на Kyky86
Kyky86
Дата: 22.10.2018 00:29

А ти прочети някоя книга ти казах!
Толкова си неграмотен, не знам с какво да те сравня...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Поръчките за iPhone XR започват на 19 октомври [RE:centur]

Снимка на PoceH_BS
PoceH_BS
Дата: 22.10.2018 06:31

Като не ти харесва поне имаш алтернатива - дай повече пари за по-новата резолюция с 458 ppi

Те така си ве доят от много години, например като не ти харесва 64 памет си вземи 256... Ама защо няма 128?!

Тази година ядоха дървото с продажбите на X-а, догодина ще е същото, ама с новите Xs/Xr дръвцета.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Поръчките за iPhone XR започват на 19 октомври [RE:PoceH_BS]

Снимка на tzincbg
tzincbg
Дата: 22.10.2018 08:24

Какво дърво, бе, човек повишаването на цените засега компенсира отлива.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Поръчките за iPhone XR започват на 19 октомври [RE:PoceH_BS]

Снимка на algor
algor
Дата: 22.10.2018 08:49

Тази година ядоха дървото с продажбите на X-а, догодина ще е същото, ама с новите Xs/Xr дръвцета.

Сега се разходи из дебрите интернетски и си намери цифрите за продажби за последната десетдневка на септември, защото и XS и XS Max имат всеки съответно по 8% от общите продажби на мобилни телефони в САЩ.
До края на месеца ще има цифрите и в световен мащаб, но ако за тримесечието достигнат общ дял по над 17%, това ще е поредният записан рекорд по продажби.

И ако не беше дебилното ти плюване из всички теми срещу Apple, надали щях да си направя труда да пиша за тези проценти, защото хич не ми дреме за тях и дивидент не получавам от високите им продажби (за съжаление).

Хайде спорна ти седмица с тези цифри и не си вгорчавай живота много, а помисли каква точно да е следващата ти плюнка!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Поръчките за iPhone XR започват на 19 октомври [RE:ilchev_n]

Снимка на radko89
radko89
Дата: 22.10.2018 11:34

Много е забавно да чета такива теми, просто оценяваш какви хора плюят и злобеят.

Ето и истината в моите очи:
Мноого отдавна ползвах андроид телефони (още от тяхната зора) защотоне можех да си позволя айфони за да пробвам дори. Става дума за студентските ми години. Андроидите, които ползвах не бяха по никакъв начин флагмани.
След студентските години най-накрая можех да си позволя айфон - тогава това беше 4S. Останах очарован от него, но започнаха да ме блазнят големите екрани, съответно след 2 години го замених за галакси S5.. такава простотия не бях срещал в живота си - издържах го около 7 месеца и от тогава - 6s, 7, X.. без изключение.

В момента имам служебен Galaxy S9 - е - продължава да бъде същата пръчка като едно време - забива, който каквото ще да ми говори - Х-а ми още не съм го рестартирал от както съм го купил (ноември 2017, като изключвам ъпдейтите ест.)..

Като човек, с доход, който ми позволява да не се съобразявам с цените на техниката, която купувам мога да кажа, че има 2 причини, поради които мисля, че някой може да си "позволи" да си купи андроид - нямаш пари за айфон или си гиик и има определни неща, които на много малко хора им се налагат да правят, които искаш да правиш..

От както осъзнах, че ябълките са в друго измерение по отношение на надеждност, качество, сигурност и удобство съм се сдобил с почти всичко, което предлагат като продукт (лаптопи, часовници, тв-та и т.н.).
Същото важи и за жената - тя не робува и не е фен на марки - каквото е по-удобно и качествено това ще ползва - еми откакто ползва айфон не иска да чуе за друго.
Дори в момента ненавижда дизайнът на новите айфони - казва, че са грозни и се оглежда в Галакси S9, но само заради дизайна - е, не и е достатъчна причина за да напусне системата на епъл..

Изводът - като не можете да си го позволите, моля ви спрете да намилате на другите колко са се минали..
Не е гот..

PS: знам сега как всеки ще започне да обяснява как могат да си го позволят но не биха го взели - айде моля ви, в момента, в който имате 3000лв., които са една малка част от месечния ви доход тогава можете да ми кажете - "мога да си го позволя". Ще ми се просто да ви видя тогава дали щяхте да сте с китайски пръчки..

Съжалявам за тона, но просто не е истина колко хейт има тук..
Редактирано от radko89 на 22.10.2018 11:37.

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Поръчките за iPhone XR започват на 19 октомври [RE:radko89]

Снимка на Ragacone
Ragacone
Дата: 22.10.2018 13:06

Прав си но никой не те разбира народа е оскотял от бедност и простотия

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Поръчките за iPhone XR започват на 19 октомври [RE:radko89]

Снимка на Боби13
Боби13
Дата: 22.10.2018 15:45

Съжалявам и аз, но въобще парите не са проблем да си взема Айфон. Просто не ми харесва затворената му ОС. Всеки сам си решава

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Поръчките за iPhone XR започват на 19 октомври [RE:Боби13]

Снимка на samoznai
samoznai
Дата: 22.10.2018 15:49

А какво толкова правиш с "отворената" ОС? Не се заяждам, наистина ми е интересно.
Защото колкото народ с андроид познавам или изобщо нямат идея как да "бърникат" в ОС-а, или първата им работа е да заменят фабрично инсталирания андроид с модифицирана версия, защото оригиналната "не става" или не им е удобна...

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Поръчките за iPhone XR започват на 19 октомври [RE:algor]

Снимка на PoceH_BS
PoceH_BS
Дата: 22.10.2018 19:48

Хайде спорна ти седмица с тези цифри и не си вгорчавай живота много, а помисли каква точно да е следващата ти плюнка!

Те и миналата година се бяха засилили с големите цифри, ама какво станаА? Тази година -50% производство на X-а и производителите на компоненти го отнесоха, ама за тази (следващата) година си имат обица на ухото за "новите" Xs/Xr.
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11| 12| 13| 14| 15| 16| 17

Форум