Начало | Форум » Новини/Нови технологии
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11| 12| 13| 14| 15| 16| 17

ТЕМА: Поръчките за iPhone XR започват на 19 октомври

Re: Re: Поръчките за iPhone XR започват на 19 октомври [RE:nikitrz]

Снимка на npet
npet
Дата: 26.10.2018 17:45

Просто тръгна иработи без грижи
Честито и безаварийно ползване.

Re: Re: Re: Поръчките за iPhone XR започват на 19 октомври [RE:npet]

Снимка на nikitrz
nikitrz
Дата: 26.10.2018 17:56

Благодаря!
А иначе, не мога да кажа на черното-бяло.Xiaomi-то е уникално, нищо че съм iphone user!

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Поръчките за iPhone XR започват на 19 октомври [RE:c0median]

Снимка на PoceH_BS
PoceH_BS
Дата: 26.10.2018 19:02

Мислех, че е с Xiaomi.

Бях с Lenovo P70 ( преди да го "удавя" ), сега съм с Coolpad Cool 1 Dual.

@buttman

Само че това е възможно само при софт брик. И начините не са 100.

И при Hard brick е възможно, но не е за всеки и си иска по-специализирана апаратура/софтуер. ОК, 99 са начините, не са 100.

Водиш полемика само с въпроси и недомлъвки, нищо конкретно, никакви аргументи, само някой завъртян термин. Колкото да омаеш технически неграмотните тук.

Преди време когато пишех аргументирано с конкретни доводи и факти, какъв беше ефекта? НУЛЕВ! наЙфонистите си продължаваха с глупостите и общите приказки без да вземат в предвид доводите, аргументите и фактите, затова вече не се хабя...

Странно е, че се занимаваш с РОМ-ве и подобни, характерно за хора в една доста по-ранна възраст.

И на 60 да стана пак ще си правя РОМ-овете, защото искам желязото да работи както аз искам, не както е решила компанията производителка. Вие си ползвайте сток телефоните.

@nikitrz

в крайна сметка, от няколко часа съм собственик на iPhone XR.

Можеш ли аргументирано да напишеш защо предпочете Xr пред X-a?
Редактирано от PoceH_BS на 26.10.2018 19:06.

Re: Поръчките за iPhone XR започват на 19 октомври [RE:PoceH_BS]

Снимка на nikitrz
nikitrz
Дата: 26.10.2018 21:14

По-назад в темата бях обяснил. Аз ъпгрейдвам от 6S, дисплеят на който има същата пикселна гъстота като този на XR. Така че проблемния и стар дисплей, за който толкова се изприказва отговаря напълно на изискванията ми, а именно - нормални и не преекспонирани цветове, както и резолюция, която е достатъчна за да не виждам пиксели и същевременно не е прекалено висока, така че да не източва бързо батерията и да не тормози процесора. Батерията също беше една от причините да се спра на този модел защото е по-голяма от тази на Х или XS.Аз снимам доста с телефона си и камерата също е важна, но тъй като имам полупрофесионален фотоапарат с 50х оптичен зуум, не ми трябва телефон с 2 камери, едната от които е с 2х зуум. Същевременно основната камера на XR е същата като тази на XS, а тя пък от своя страна е подобрена спрямо камерата на Х. Реално този модел не се различава много с по-скъпите X и XS, което пък обезмисля харченето на повече пари за кажи речи същата функционалност

Снимка на PoceH_BS
PoceH_BS
Дата: 26.10.2018 21:35

X-a, Е по-еФтин (в момента) от Xr и предлага много, ама МНОГО повече от Xr, това от "заблуден андроид", ще ти се смеят и поколенията на избора, ама той си е за твоя сметка, налЕ?

Снимка на algor
algor
Дата: 26.10.2018 21:38

По-назад в темата бях обяснил.

Не му се води по... да речем акъла на този.
Чукча писател, чукча не читател, а да не говорим за липсата н акаквото и да е уважение към пишещите тук.
Той лично няма нито един аргументиран пост, а в същото време кара/изисква/иска от хората да се аргументират защо са избрали това или защо харесват онова и ако случайно се окаже, че харесваш Apple, автоматично получаваш "похвалата", че си офца и глупак.

Честито за апаратчето и със здраве да си го ползваш!
Днес разгледах всички цветове, а и работата на модела и честно казано съм много, много приятно изненадан от това, което видях.
Може би доста песимизъм имаше в очакването какво ще видя и това даде положителен знак на видяното.
Вече убедено мога да кажа, че апарата си струва парите, особено с преподписване при оператор със среден като цена план.

Re: Re: Re: Поръчките за iPhone XR започват на 19 октомври [RE:algor]

Снимка на PoceH_BS
PoceH_BS
Дата: 26.10.2018 21:41

Оня може и да е заблуден по твоите стандарти, ама всички са съгласни, че Xr-а не си струва пред X-a, надъхвайте се крайните фенове...

Re: Re: Re: Поръчките за iPhone XR започват на 19 октомври [RE:PoceH_BS]

Снимка на Ragacone
Ragacone
Дата: 26.10.2018 21:50

Xr записва видео със стерео звук има добра камера нов процесор и мн добър звук през колоните и 6.1 дисплей по добре е от Х-са добре си направил че си взел него росенчо да си ползва лайняното лайново и да пише есета с глупости вс пак трябва да има пълнеж в този форум
Редактирано от Ragacone на 26.10.2018 21:53.

Re: Re: Re: Re: Поръчките за iPhone XR започват на 19 октомври [RE:Ragacone]

Снимка на PoceH_BS
PoceH_BS
Дата: 26.10.2018 21:57

Няма да ми стигнат пуканките, честно!
Няма толкова големи... Фенове!
Еваларка!
Честно!

Re: Re: Re: Re: Поръчките за iPhone XR започват на 19 октомври [RE:Ragacone]

Снимка на LegolasElf01

По-добър е от Х

И преди имах съмнения, че вещите, за които парадираш, си ги виждал само на снимка, но вече съм 100% сигурен
1| 2| 3| 4| 5| 6| 7| 8| 9| 10| 11| 12| 13| 14| 15| 16| 17

Форум