Начало | Форум » Други
1| 2| 3| 4| 5| 6

ТЕМА: РЕВЮ: Samsung Galaxy Note9

РЕВЮ: Samsung Galaxy Note9

Снимка на Воден-дух

Май ще "изневеря" на Айфон тази година

Re: РЕВЮ: Samsung Galaxy Note9 [RE:Воден-дух]

Снимка на Moni96

Телефончето е трепач!
Но ако смятах да си го взема и знаех, че за България го предлагат с 30-40% по-скопен процесор, нямаше да се примиря!

Re: Re: РЕВЮ: Samsung Galaxy Note9 [RE:Moni96]

Снимка на LegolasElf01

Но ако смятах да си го взема и знаех, че за България го предлагат с 30-40% по-скопен процесор, нямаше да се примиря!

Откъде черпите такава информация?
Разликата е минимална, Exynos е по-производителен, Snapdragon има по-добро GPU. При тестовете е почти едно и също
Аз купувам ноутовете със Snapdragon единствено заради фм радиото.

Re: Re: Re: РЕВЮ: Samsung Galaxy Note9 [RE:LegolasElf01]

Снимка на Moni96

Откъде черпите такава информация?
Разликата е минимална, Exynos е по-производителен, Snapdragon има по-добро GPU. При тестовете е почти едно и също

Само ако отвориш някой бенч ще разбереш...
Антуту:
Може да видите този линк само ако сте регистриран.

PC mark:
Може да видите този линк само ако сте регистриран.

Като при последния разликата е 50% !
Прединшният Exynos беше по-производителен от SD, но за жялост вече не е така...

Re: РЕВЮ: Samsung Galaxy Note9 [RE:Воден-дух]

Снимка на botor

Ноте 9 засега е най балансирания телефон за годината. Достатъчно мощен и красив...и най важното без олигофренски ноч.

Re: Re: РЕВЮ: Samsung Galaxy Note9 [RE:botor]

Снимка на В@НК0

Quick charge 2.
От години няма флагман, който да не е с quick charge 3 (60% за 30 мин.). Зареждането на този телефон с 4к батерия ще е истинска мъка.

Re: Re: Re: РЕВЮ: Samsung Galaxy Note9 [RE:В@НК0]

Снимка на tzincbg

Да бе да. На Шиаоми-то без куик чардж с 4000 за 3 часа е готова.

Re: Re: Re: Re: РЕВЮ: Samsung Galaxy Note9 [RE:tzincbg]

Снимка на Вито

Е, и? Най-напомпаният модел с технология за зареждане от 2015 година... Когато се пуска телефон, за който се твърди, че е най най, трябва наистина да е така. Иначе за 1 час зареждане с бързото зарядно на Huawei 4А батерия е заредена на 90%, Note 9 с неговото зарядно е на 76%, не е голяма разлика, но все пак.

Re: Re: Re: Re: Re: РЕВЮ: Samsung Galaxy Note9 [RE:Вито]

Снимка на LegolasElf01

Иначе за 1 час, Note 9 с неговото зарядно е на 76%, 

И аз го гледах това видео. От 0% за 1 час се зареди до 76%. На ноут 7, когато батерията падне на 15%(тогава системата сигнализира да заредя или да включа Пестене на енергия) и го влюча да се зарежда за 55 минути скача на 100%, или 85%, което май е същото защото батерията е 3500mAh. Утре ще тествам и ноут 8

Re: Re: Re: Re: Re: РЕВЮ: Samsung Galaxy Note9 [RE:Вито]

Снимка на В@НК0

И аз така мисля. За най, най, телефона на годината не е ок да няма qc 3. Имал съм телефони с qc 3 и знам колко е удобно. Особено ако бързаш и телефонът ти е с паднала батерия.
За времето за зареждане по-скоро бих казал, че за 1 час се зарежда с около 60%. Пълен заряд за около 2 часа. Говоря за зареждане при включен телефон.
Ти незнам откъде имаш информацията за 76% за час, но е твърде много. Всички ревюта в нета казват, че времето за зареждане е подобно на времето при s9+.
1| 2| 3| 4| 5| 6

Форум